Seria e tehut prerëse të gardhit për kositëse lëndine me cilësi të lartë

Përshkrim i shkurtër:Detajet e produktit

FAQ

Etiketat e produktit

Vështrim i përgjithshëm
Detaje të shpejta
Vendi i origjinës:
Zhejiang, Kinë
Emri i markës:
Jeanstar
Numri i modelit:
Të shumëfishta
Materiali:
Çeliku 40 MnB
Përdorimi:
Për prerjen e barit
paketa:
Të personalizuara
Veshje:
Veshje me pluhur
OEM/ODM:
E pranueshme
Fortësia:
40~45 HRC
Veçori:
Durabie
Dimensioni:
të shumëfishta
Ngjyrë:
Argjend, i personalizuar
Aftësia për furnizim
Aftësia e furnizimit:
100000 Copë/Copë në muaj
Paketimi & Dorëzimi
Detajet e paketimit
Qese 1pc/PVC ose sipas kërkesës së klientit
Port
Porti i Shangait/Ningbo, Kinë
Koha e udhëheqjes:
Sasia (copë)1 – 100 000>100000
Lindje. Koha (ditë)30Për t'u negociuar

 

përshkrim i produktit
kompania e Informacionit

 

 

LIDHJE E SHPEJTË ME TEHAT MË TË POPULLARA

        

Shërbimet tona

 

♦ Kushtet e pagesës:

    30% depozitim paraprakisht dhe balanca para dërgesës.

 Oferta e mostrave:

    Falas mostra; mallrave Mblidhni.

 Koha e dërgimit:

30 ditë pas marrjes së depozitës.

♦ Shërbimi i personalizuar:

  Modelet e personalizuara, vizatimet teknike, numrat OEM janë të pranueshme.

MIRË SE VINI TË HETIM

Ueb:www.zhengchida.com

Tel: 0086-571-63702298

Faksi:0086-571-63704882

QQ:1019109328

Wechat:15868898563

 

 

 


  • E mëparshme:
  • Tjetër:


  • E mëparshme:
  • Tjetër: