Висококвалитетна серија на сечилото за тример за ограда за косилка за трева

Детали за производот

Најчесто поставувани прашања

Ознаки на производи

Преглед
Брзи детали
Место на потекло:
Жеџијанг, Кина
Име на брендот:
Џинстар
Број на модел:
Повеќекратни
Материјал:
40MnB челик
Употреба:
За сечење трева
пакет:
Прилагодено
Облога:
Облога во прав
OEM/ODM:
Прифатливо
Цврстина:
40~45 HRC
Карактеристика:
Дураби
Димензија:
повеќекратни
Боја:
Сребрена, прилагодена
Способност за снабдување
Способност за снабдување:
100000 Парче/парчиња месечно
Пакување и испорака
Детали за пакување
1 компјутер / ПВЦ торба или како барање на купувачот
Пристаниште
Пристаништето Шангај/Нингбо, Кина
Водечко време:
Количина (парчиња)1 – 100 000>100000
Est. Време (денови)30Да се ​​преговара

 

Опис на производот
Информации за компанијата

 

 

БРЗ ЛИНК ДО НАЈПОПУЛАРНИТЕ НОЖИЛА

        

Нашите услуги

 

♦ Услови на плаќање :

    Депозит од 30% однапред и салдото пред испораката.

 Понуда на примероци:

    Бесплатно примероци; товарни Собира.

 Време на испорака:

30 дена по добивањето на депозитот.

♦ Прилагодена услуга:

  Прилагодени дизајни, технички цртежи, OEM броеви се прифатливи.

ДОБРЕДОЈДОВ ДА ПРАШАТЕ

Веб:www.zhengchida.com

тел: 0086-571-63702298

Факс:0086-571-63704882

QQ:1019109328

Вечер:15868898563

 

 

 


  • Претходно:
  • Следно:


  • Претходно:
  • Следно: