Висококвалитетен нож за кревет со сечило на дното

Краток опис:Детали за производот

Најчесто поставувани прашања

Ознаки на производи

Преглед
Брзи детали
Место на потекло:
Жеџијанг, Кина
Име на брендот:
Џинстар
Број на модел:
ЈАКОБСЕН ПОЗЕЛЕНУВАЊЕ
Материјал:
40MnB челик
пакет::
Прилагодено
OEM/ODM::
Прифатливо
Карактеристика::
Дураби
Боја::
Црно, приспособено
Тип::
Делови за градинарски алат
Употреба::
За сечење трева
Облога::
Облога во прав
Цврстина::
40-45 часа
Способност за снабдување
Способност за снабдување:
100000 Парче/парчиња месечно
Пакување и испорака
Детали за пакување
1 компјутер / ПВЦ торба или како барање на купувачот
Пристаниште
Пристаништето Шангај/Нингбо, Кина
Водечко време:
Количина (парчиња)1 – 100 000>100000
Est. Време (денови)30Да се ​​преговара

 

Опис на производот

Долно сечило(Нож за кревет) Замена(ЈАКОБСЕН ГРЕНКИНГ)

1) Дијаметар на дупка: 13-φ 8,4
2) Систем за сечење:Нож за кревет
3) Должина: 539 мм
4) Ширина: 60mm
5) Дебелина:3,3 мм
6) Надворешно пакување: 1 ЕЕЗ/ПВЦ

Информации за компанијата

 

 

Нашите услуги

 

Услови на плаќање :

Депозит од 30% однапред и салдото пред испораката.

 Понуда на примероци:


Warning: foreach() argument must be of type array|object, null given in /www/wwwroot/43.153.59.21/translate.php on line 13
 Бесплатно примероци; товарни Собира.

 Време на испорака:

30 дена по добивањето на депозитот.

Прилагодена услуга:

Прилагодени дизајни, технички цртежи, OEM броеви се прифатливи.

ДОБРЕДОЈДОВ ДА ПРАШАТЕ

Веб: www.zhengchida.com
Тел: 0086-571-63702298
Факс:0086-571-63704882
QQ: 1019109328
Wechat:15868898563

 

 

 

 


  • Претходно:
  • Следно:


  • Претходно:
  • Следно: