Контактирајте не

Hangzhou Zhengchida Precision Machinery Co., Ltd.

Адреса

БР. 188 ПАТ СИНСИ, УЛИЦА ЈИНЧЕНГ, ОКЛОГ ЛИНАН, ГРАД ХАНГЖУ, ПРОВИНЦИЈА ЖЕЈАНГ, КИНА.

Телефон

13750818694

0086-(0)571-58688080

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

Сабота, Недела: Затворено

САКАТЕ ДА РАБОТЕТЕ СО НАС?